2000-ыя гады

By admin On чэрвеня 5, 2009
2000

1 тур

Тарпеда 1 - 1 Лакаматыу - 96 ( Вiцебск )

Галы : 0 - 1 Трухау ( 24 , пас Пазьняк , 1 - 1 С . Кабельскi (78)

2 тур

Камунальнik ( Слонiм ) 0 - 0 Тарпеда

3 тур

Тарпеда 0 - 0 Славiя ( Мазыр )

4 тур

Гомель 1 - 0 Тарпеда

Гол : Разумау ( 85 , Чарняускi )

5 тур

Тарпеда 3 - 2 Нафтан - Дэвон ( Наваполацак )

Галы : 1 - 0 Швыдакоу ( 27 , Навiцкi ) , 1 - 1 Самушчык ( 43 , Тараканау ) , 2 - 1 Лiнеу ( 52 ) , 3 - 1 Швыдакоу ( 77 ) , 3 - 2 Шупiлау ( 86 , пэнальцi )

6 тур

Дынама ( Менск ) 0 - 0 Тарпеда

7 тур

Тарпеда 2 - 1 Дынама ( Берасьце )

Галы: 1 - 0 Зенiн ( 6 , Навiцкi ) , 2 - 0 Швыдакоу ( 16 ) ,2 - 1 Мiхальчанка ( 63 , Сiнкавец )

8 тур

Тарпеда - Кадзiна ( Магiлеу ) 0 - 1 Тарпеда

Гол : Сяднеу ( 90 , штрафны )

9 тур

Тарпеда 4 - 1 Лiда

Галы : 1 - 0 Яромка (9 , Кукар) , 1 - 1 Бурдзэнiдзэ (12 , Шатакiшвiлi) , 2 - 1 Зенiн (31), 3 - 1 Зенiн (45 , Панкавец ) , 4 -1 Амельянчук (87 , Лiка )

10 тур

Тарпеда 3 - 1 Белшына ( Бабруйск )

Галы: 1 - 0 Малееу ( 57 , Кукар ) , 2 - 0 Яромка ( 67 , Зенiн ) , 3 - 0 Зенiн ( 84 , Карыцька ) , 3 - 1 Балтрушэвiч ( 88 , штр . )

11 тур

Дняпро - Трасмаш ( Магiлеу ) 1 - 1 Тарпеда

Галы : 1 -0 Агароднik ( 32 , Ражкоу ) , 1 - 1 Сяднеу ( 70 , штр . )

12 тур

Тарпеда 3 - 3 Шахцер (Салiгорск )

Галы: 0 - 1 Нikiфарэнка ( 13 ) , 0 - 1 Нikiфарэнка ( 15 ) , 0 - 3 Нikiфарэнка ( 64 , Мiлеускi ) , 1 -3 Сяднеу ( 65 , штр . ) , 2 - 3 Карыцька ( 80 , Яромка ) , 3 - 3 Лявiцкi (87 , Малееу )

13 тур

Ведрыч - 97 ( Рэчыца ) 0 - 2 Тарпеда

Гол: Карыцька ( 34 ) , Кукар ( 64 , Швыдакоу )

14 тур

Тарпеда 1 - 0 Неман

Гол : Сяднеу ( 60 , пэн . Навiцкi)

15 тур

БАТЭ 0 - 0 Тарпеда

16 тур

Лакаматыу - 96 2 - 2 Тарпеда

Галы : 1 - 0 Трухау ( 9 , Васiльчук ) , 2 - 0 Трухау ( 42 , Вехцеу ) , 2 - 1 Лiка ( 54 , Кукар ) , 2 - 2 Лiка ( 81 )

17 тур

Тарпеда 3 - 0 Камунальнiк

Галы : Лiка ( 19 , Леал ) ,Сяднеу ( 69 , пэн . Шмiгера ) , Навiцкi ( 71 )

18 тур

Славiя 1 - 1 Тарпеда

Галы: 0 - 1 Леал ( 25 ) , 1 - 1 Васiлюк ( 85 , пэн . Герашчанка )

19 тур

Тарпеда 4 - 0 Гомель

Галы: Кабельскi ( 5 , Кукар ) , Леал ( 30 , Кiрыльчык ) , аутагол ( 73 , Карыцька ) , Сяднеу ( 90 , пэн . Сяднеу )

20 тур

Нафтан - Дэвон 0 - 3 Тарпеда

Галы : Зенiн ( 47 , Лikа ) , Леал ( 58 , Кукар ) , Зенiн ( 88 , Лika )

21 тур

Тарпеда 1 - 2 Дынама Мн

Галы : 0 - 1 Акiмау ( 52 , Разiн ) , 0 - 2 Валадзянкоу ( 82 ) , 1 - 2 Зенiн ( 86 , Кабельскi )

22 тур

Дынама Б 1 - 1 Тарпеда

Галы : 0 - 1 Лika ( 7 ) , 1 - 1 Сухавееу ( 11 )

23 тур

Тарпеда 1 - 4 Тарпеда - Кадзiна

Галы: 0 - 1 Забара ( 35 ) , 0 - 2 Шамшорык ( 45 , Кузьмянок ) , 1 - 2 Сяднеу ( 48 , пэн . Яромка ) , 1 - 3 Гарбачоу ( 57 , Кузьмянок ) , 1 - 4 Канавалау ( 68 , Забара )

24 тур

Лiда 0 - 2 Тарпеда

Галы : Малееу ( 25 , Леал ) , Панкавец ( 70 , штр . )

25 тур

Белшына 0 - 1 Тарпеда

Гол : Кукар ( 29 , Карыцька )

26 тур

Тарпеда 1 - 2 Днепар - Трансмаш

Галы: 0 - 1 Лiхтаровiч ( 52 ) , 0 - 2 Ц . Калачоу ( 77 , Дз . Калачоу ) , 1 - 2 Яромка ( 85 , Кукар )

27 тур

Шахцер 2 - 0 Тарпеда

Галы: Цiхончык ( 38 , Хамiдау ) , Нikiфарэнка ( 55 , Хамiдау )

28 тур

Тарпеда 1 - 0 Ведрыч

Гол: Леал ( 23 , Сяднеу )

29 тур

Неман - Белкард 2 - 1 Тарпеда

Галы: 1 - 0 Давыдау ( 5 , пэн . Давыдау ) , 2 - 0 Дзенicеня ( 19 , Сiмачоу ) , 2 - 1 Сяднеу ( 42, пэн . Шмiгера)

30 тур

Тарпеда 0 - 1 БАТЭ

Галы: Вiталь Кутузау ( 45 , пэн . Кутузау )

                    Г   Пе  Н  Па   М  Пк
1  Славiя           23  5  2  78 - 25  74
2  БАТЭ             20  4  6  68 - 26  64
3  Дынама Мн        19  5  6  49 - 21  62
4  Неман-Белкард    17  6  7  56 - 29  57
5  Шахцер           15  9  6  47 - 29  54
6  Гомель           17  2  11 50 - 41  53
7  Дняпро-Трансмаш  14  7  9  55 - 33  49
8  ТАРПЕДА МЕНСК    13  10 17 43 - 28  49
9  Белшына          11  5  14 42 - 38  38
10 Дынама Бр        10  4  16 37 - 51  34
11 Лакаматыу-96      8  7  15 34 -50   31
12 Ведрыч-97         6  11 13 23 - 36  29
13 Нафтан-Дэвон      5  7  18 25 - 69  22
14 Лiда              3  10 17 16 - 60  19
15 Тарпеда-Кадзiна   5  2  23 31 - 71  17
16 Камунальнiк

2001
[/lang_BE]
1 тур

Нафтан-Дэвон (Наваполацак) 1 - 2 ТАРПЕДА (МЕНСК)

Галы : 0 - 1 Шмiгера (3, пас Юшка), 0 - 2 Юшка (20, Шмiгера), 1 - 2 Азарау (83, Фiлiпау)

2 тур (15.04)

ТАРПЕДА 1 - 0 Ведрыч-97 (Рэчыца)

Гол : 1 - 0 Швыдакоу (74, Герасiмец)

3 тур (28.04)

Лакаматыу-96 (Вiцебск) 1 - 0 ТАРПЕДА

Гол : 1 - 0 Карасеу (32, Раманоускi)

4 тур (06.05)

Cлавiя (Мазыр) 1 - 1 ТАРПЕДА

Галы: 1 - 0 Васiлюк (19, пэнальцi, зарабiу Стрыпейкic), 1 - 1 Леал (90)

5 тур (14.05)

ТАРПЕДА 0 - 1 Белшына (Бабруйск)

Гол : Балашоу (43, Вехцеу)

6 тур (22.05)

БАТЭ (Барысау) 5 - 2 ТАРПЕДА

Галы: 0 - 1 Юшка (15), 0 - 2 Юшка (34, Дзямiдчык), 1 - 2 Кутузау (63, Рагожкiн), 2 - 2 Кутузау (65, Лicоускi), 3 - 2 Лагун (72, Ганчарык), 4 - 2 Кутузау (73, Лашанкоу), 5 - 2 Кутузау (85 , Ганчарык)

7 тур (10.06)

ТАРПЕДА 0 - 0 Неман-Белкард (Гародня)

8 тур (14.06)

Днепр-Трансмаш (Магiлеу) 3 - 1 ТАРПЕДА

Галы: 0 - 1 Клабукоу (13, Шмiгера), 1 - 1 Калачоу (24, Булыга), 2 - 1 Саладухiн (51, пэн. - Cаладухiн), 3 - 1 Саладухiн (80, Вусiкау)

9 тур (21.06)

ТАРПЕДА 1 - 0 Маладзечна

Гол : Дзенicюк (11, Зенiн )

10 тур (25.06)

Шахцер (Салiгорск) 1 - 1 Тарпеда

Галы: 1 - 0 Нiкiфарэнка (56, пэн. - рука), 1 - 1 Герасiмец (80, пэн. - Герасiмец)

11 тур (04.08)

Тарпеда 0 - 0 Дынама (Менск)

12 тур (07.07)

Гомель 2 - 3 Тарпеда

Галы: 1 - 0 Брошын (9, Блiзьнюк), 2 - 0 Блiзьнюк (41, Cысоеу), 2 - 1 Зенiн (59), 2 - 2 Дзенicюк, 3 - 2 Швыдакоу (79, Дзямiдчык)

13 тур . 14 . 07 .

ТАРПЕДА 1 - 0 Дынама (Берасьце)

Гол : 1 - 0 Дзенicюк (74, Кiрыльчык)

14 тур (28.07)

ТАРПЕДА 2 - 1 Нафтан

Галы: 0 - 1 Тарасевiч (7, Cкатарэнка), 1 - 1 Герасiмец (39, штрафны удар), 2 - 1 Зенiн (90, Шатакiшвiлi)

15 тур (04.08)

Ведрыч 1 - 2 ТАРПЕДА

Галы: 1 - 0 Юсiпец (15, Новаш), 1 - 1 Герасiмец (24, Дзенicюк), 1 - 2 Зенiн (88, Дзямiдчык)

16 тур (18.08)

ТАРПЕДА 5 - 0 Лакаматыу - 96

Галы: 1 - 0 Юшка (55, Панкавец), 2 - 0 Дзенicюк (58, пэн. - Юшка), 3 - 0 Дзямiдчык (64, Дзенicюк), 4 - 0 Дзенicюк (82, пэн. - Юшка), 5 - 0 Дзенicюк (90)

17 тур (09.09)

ТАРПЕДА 2 - 0 Славiя

Галы: 1 - 0 Герасiмец (32, Дзенiсюк), 2 - 0 Палякоу (67, Дзенiсюк)

18 тур (16.09)

Белшына 3 - 1 ТАРПЕДА

Галы: 1 - 0 Сяднеу (42, пен. - Альховiк), 2 - 0 Гормаш (60, Альховiк), 2 - 1 Швыдакоу (69, Дзенiсюк), 3 - 1 Хрыпач (83, штр)

19 тур.(30.10)

ТАРПЕДА 1 - 4 БАТЭ

Галы: 0 - 1 Ганчарык (22, штр), 0 - 2 Ганчарык (37), 0 - 3 Канцавы (58), 0 - 4 Ганчарык (69, Молаш), 1 - 4 Швыдакоу (78, Дзенiсюк)

20 тур (30.09)

Неман-Белкард 1 - 0 ТАРПЕДА

Гол: 1 - 0 Давыдау (56, Бацюта)

21 тур (10.10)

ТАРПЕДА 0 - 0 Дняпро-Трансмаш

22 тур (18.10)

Маладзечна 1 - 1 ТАРПЕДА

Галы: 0 - 1 Швыдакоу (49, Дзенiсюк), 1 - 1 Сiдарэнка (67)

23 тур (22.10)

ТАРПЕДА 0 - 2 Шахцер

Галы: 0 - 1 Мiлеускi (57), 0 - 2 Нiкiфарэнка (76)

24 тур (26.10)

Дынама (Менск) 3 - 1 ТАРПЕДА

Галы: 1 - 0 Качура (56), 2 - 0 Белавусау (60, Гранькоу), 3 - 0 Чумачэнка (78, Валадзянкоу), 3 - 1 Леал (90)

25 тур (3.11)

ТАРПЕДА 0 - 0 Гомель

26 тур (7.11)

Дынама (Берасьце) 1 - 3 ТАРПЕДА

Галы: 0 - 1 Юшка (21), 1 - 1 Саучук (54), 1 - 2 Лiнеу (56), 1 - 3 Капыльчанка (58)

                    Г   Пе  Н    Па   М  Пк
1  Белшына         17   4   5   43 - 20  55
2  Дынама Мн       16   5   5   52 - 21  53
3  БАТЭ            16   3   7   54 - 31  51
4  Неман-Белкард   14   8   4   44 - 20  50
5  Шахцер          13   7   6   43 - 24  46
6  Гомель          13   5   8   36 - 24  44
7  Славiя          13   5   8   49 - 27  44
8  ТАРПЕДА         10   7   9   31 - 32  37
9  Дняпро-Трансмаш  8   7   11  29 - 37  31
10 Маладзечна-2000  8   5   13  23 - 47  29
11 Дынама Бр        8   4   13  26 - 38  29
12 Лакаматыу-96     4   7   15  18 - 51  19
13 Нафтан-Дэвон     4   2   20  18 - 51  14
14 Ведрыч-97        2   2   22  17 - 61   8

Кубак

1\8 фінала ТАРПЕДА 1 : 2 БАТЭ

Галы: 1 - 0 Дзенiсюк (34, пен. Юшка), 1 - 1 Лiсоускi (64, Беганскi), 1 - 2 Канцавы (86).

ТАРПЕДА : ЯСКОВiЧ \ ШМiГЕРА, РЫБАК, БРАНФiЛАУ, ПАНКАВЕЦ \ ШВЫДАКОУ (ЗЕНiН), ШАТАКiШВiЛi (РАГАВiК), ЯЦЫНОВiЧ, ДЗЕНiСЮК, ДЗЯМiДЧЫК (ГЕРАСiМЕЦ) \ ЮШКА

2002
[/lang_BE]
1 тур

Тарпеда 1 - 0 Неман (Гародня)

2 тур

Славiя (Мазыр) 0 - 2 Тарпеда

3 тур

Тарпеда 2 - 1 Гомель

4 тур

Тарпеда 1 - 0 Белшына

5 тур

Тарпеда 0 - 0 БАТЭ (Барысау)

6 тур

Лакаматыу-96 (Вiцебск) 0 - 1 Тарпеда

7 тур

Тарпеда 1 - 0 Зорка-ВА-БДУ

8 тур

Дняпро-Трансмаш 0 - 0 Тарпеда

9 тур

Тарпеда 0 - 1 Тарпеда (Жодзiна)

10 тур

Шахцер (Салiгорск) 2 - 2 Тарпеда

11 тур

Тарпеда 0 - 1 Дынама (Мiнск)

12 тур

Дынама (Бярэсце) 0 - 1 Тарпеда

13 тур

Тарпеда 3 - 2 Маладзечна-2000

14 тур

Неман (Гародня) 1 - 1 Тарпеда

15 тур

Тарпеда 1 - 0 Славiя (Мазыр)

16 тур

Гомель 0 - 2 Тарпеда

17 тур

Белшына 3 - 2 Тарпеда

18 тур

БАТЭ (Барысау) 0 - 2 Тарпеда

19 тур

Тарпеда 2 - 1 Лакаматыу-96 (Вiцебск)

20 тур

Зорка-ВА-БДУ 0 - 1 Тарпеда

21 тур

Тарпеда 1 - 1 Дняпро-Трансмаш

22 тур

Тарпеда (Жодзiна) 0 - 2 Тарпеда

23 тур

Тарпеда 1 - 2 Шахцер (Салiгорск)

24 тур

Дынама (Менск) 0 - 1 Тарпеда

25 тур

Тарпеда 0 - 1 Дынама (Берасьце)

26 тур

Маладзечна-2000 0 - 0 Тарпеда

                    Г    Пе  Н   Па   М   Пк
1  БАТЭ            18    2   6   51 - 20  56
2  Неман           17    5   4   47 - 20  56
3  Шахцер          15    6   5   41 - 23  51
4  ТАРПЕДА         15    6   5   30 - 16  51
5  Тарпеда Жд      13    4   9   38 - 27  43
6  Гомель          13    4   9   46 - 33  43
7  Дынама Мн       12    6   8   44 - 28  42
8  Белшына         12    4   10  44 - 38  37
9  Дняпро-Трансмаш 10    6   10  38 - 37  36
10 Дынама Бр        8    8   10  25 - 26  32
11 Славiя           6    6   14  38 - 61  24
12 Зорка            4    6   16  28 - 48  18
13 Маладзечна-2000  3    3   20  23 - 59  12
14 Лакаматыу-96     3    0   23  20 - 77   9

Кубак

1/8

БАТЭ 3 — 0 ТАРПЕДА

Барысаў. 15 верасьня. Гарадскі стадыён. 3000 гледачоў (5500).

Судьдзі: Ю.Кунцевіч , Ю.Сташенка, А.Белавус (усе — нк, Гародня).

ІНСПЕКТАР: С.Вітушка (нк, Менск).

ТАРПЕДА-МАЗ: Шанталосаў (к) / Кірыльчык, Наумаў, Пінін, Панкавец / Мігас, Вайтовіч, Доўнар, Міхалёў (Бароўскі, 69), Кайгародаў / Чэрэнкоў (Вяжевіч, 64).

Запасныя: Бранфілаў, Дзямідчык, Ясковіч, Кабельскі, Галухін.

ГАЛЫ: 1:0 — Беганскі (8, пас — Малаш). 2:0 — Канцевы (81). 3:0 — Ліхтаровіч (85).

Папярэджаньні: Міхалёў (6), Малаш (82), Доўнар (88).

2003
[/lang_BE]
1 тур (13.04)

ТАРПЕДА 1 - 0 Тарпеда Жд

2 тур (18.04)

Шахцёр 0 - 0 ТАРПЕДА

3 тур (26.04)

ТАРПЕДА 1 - 1 Нафтан

4 тур (3.05)

Лакаматыў 0 - 1 ТАРПЕДА

5 тур (12.05)

ТАРПЕДА 2 - 1 Нёман

6 тур (20.05)

Славія 0 - 2 ТАРПЕДА

7 тур (28.05)

ТАРПЕДА 2 - 0 Дынама Мн

8 тур (1.06)

ТАРПЕДА 1 - 1 Дняпро

9 тур (14.06)

Дынама Бр 1 - 5 ТАРПЕДА

10 тур (19.06)

ТАРПЕДА 2 - 0 Дарыда

11 тур (25.06)

БАТЭ 2 - 0 ТАРПЕДА

12 тур (2.07)

ТАРПЕДА 2 - 1 Маладэчна-2000

13 тур (9.07)

Белшына 1 - 1 ТАРПЕДА

14 тур (13.07)

ТАРПЕДА 2 - 0 Гомель

15 тур (19.07)

Зорка-ВА-БДУ 1 - 3 ТАРПЕДА

6 тур

Тарпеда Жд 2 - 2 Тарпеда

17 тур

Тарпеда 2 - 1 Шахцёр

18 тур

Нафтан 1 - 1 Тарпеда

19 тур

Тарпеда 3 - 0 Лакаматыў

20 тур

Нёман 0 - 2 Тарпеда

21 тур

Тарпеда 4 - 0 Славія

22 тур

Дынама Мн 1 - 0 Тарпеда

23 тур

Дняпро 0 - 2 Тарпеда

24 тур

Тарпеда 1 - 1 Дынама Бр

25 тур

Дарыда 0 - 3 Тарпеда

26 тур

Тарпеда 0 - 2 БАТЭ

27 тур

Маладэчна-2000 0 - 3 Тарпеда

28 тур

Тарпеда 5 - 2 Белшына

29 тур

Гомель 1 - 0 Тарпеда

30 тур

Тарпеда 1 - 0 Зорка

Гомель    	   23	  5	2	56-12	74
БАТЭ               20	  6	4	70-21   66
Дынама Мн	   20	  4	6	62-24	64
ТАРПЕДА 	   19	  7	4	54-20	64
Шахцёр  	   19	  7	4	60-23	64
Тарпеда Жд	   13	  10	7	44-25	49
Нёман  	           10	  9	11	24-35	39
Нафтан 		   10	  5	15	39-49	35
Дняпро  	    8	  10	12	38-46	34
Белшына  	    8	  8	14	44-50	32
Дынама Бр   	    5	  12	13	21-49	21
Зорка     	    7	  4	19      23-64	25
Дарыда              7	  4	19	22-45   25
Славія  	    6	  7	17	29-64	25
Лакаматыў	    5	  9	16	16-42	24
Маладэчна 2000 	    3	  7	20	19-52	16

Кубак

1\16 фінала МТЗ-РІПА (Менск) 3 - 2 Тарпеда(Менск)

Менск. 9 жніўня. Стадыён “Трактар”, 2000 гледачоў.

Судьдзі — А.Чабыкін (нк), Ю.Дупанаў (арФ) абое — Менск), В.Малюцін (нк, Магілёў).

Тарпеда : Тучынскі / Чалей, Наумаў (к), Собаль, Быліна (Бачкоў, 80) / Грыгараў, Доўнар, Вострыкаў, Разін (Козак, 35), Міхалёў / Макар (Макрыцкі, 55).

Галы: 0:1 - Макар (45, пас - Быліна), 1:1 - Кузьмянок (70), 2:1 Яўсейчык (73), 2:2 Козак (90), 3:2 - Кузьмянок (93).

2004
[/lang_BE]
1 тур (15.04)

ТАРПЕДА МЕНСК - Лакаматыў Віцебск 1-0

Гол: Міхалёў(88). 2500 гледачоў.

2 тур (19.04)

ТАРПЕДА МЕНСК - Белшына 3-0

Галы: Вострыкаў(42), Грыгараў(69), Эду(80). 4500 гледачоў.

3 тур (23.04)

Дарыда - ТАРПЕДА МЕНСК 0-1

Гол: Вострыкаў(51). 4900 гледачоў.

4 тур (04.05)

ТАРПЕДА МЕНСК - Славія 1-0

Гол: Эду(29). 2500 гледачоў.

5 тур (06.05)

Дынама Менск - ТАРПЕДА МЕНСК 0-1

Гол: Эду(46). 3000 гледачоў.

6 тур (10.05)

Дынама Берасьце - ТАРПЕДА МЕНСК 3-1

Гол: Грыгараў(14). 2500 гледачоў.

7 тур (19.05)

ТАРПЕДА МЕНСК - Нафтан 2-1

Галы: Собаль(34), Марціновіч(45). 2200 гледачоў.

8 тур (06.06)

Нёман - ТАРПЕДА МЕНСК 2-2

Галы: Доўнар(20), Эду(40). 3000 гледачоў.

9 тур (11.06)

ТАРПЕДА МЕНСК - Гомель 2-4

Галы: Макоўскі(30), Эду(87). 1500 гледачоў.

10 тур (16.06)

МТЗ-РІПА - ТАРПЕДА МЕНСК 0-3

Галы: Собаль(15), Доўнар(57), Макоўскі(62). 450 гледачоў.

11 тур (23.06)

ТАРПЕДА МЕНСК - Дняпро 5-1

Галы: Макоўскі(4,90), Казак(69), Марціновіч(80), Эду(90+2). 2500 гледачоў.

12 тур (29.06)

Тарпеда Жодзіна - ТАРПЕДА МЕНСК 1-0

1200 гледачоў.

13 тур (05.07)

Зорка - ТАРПЕДА МЕНСК 1-0

300 гледачоў.

14 тур (09.07)

Шахцёр - ТАРПЕДА МЕНСК 0-0

2400 гледачоў.

15 тур (17.07)

ТАРПЕДА МЕНСК - БАТЭ 0-3

3700 гледачоў.

16 тур (01.08)

ТАРПЕДА МЕНСК - Лакаматыў 2-1

Галы: Макар(33), Казак(74). 550 гледачоў.

17 тур (07.08)

Белшына - ТАРПЕДА МЕНСК 0-1

Гол: Казак(6). 1500 гледачоў.

18 тур (22.08)

ТАРПЕДА МЕНСК - Дарыда 1-0

Гол: Доўнар(73). 500 гладачоў.

19 тур (26.08)

Славія - ТАРПЕДА МЕНСК 2-2

Галы: Драбянюк(2), Эду(80). 950 гледачоў.

20 тур (30.08)

ТАРПЕДА МЕНСК - Дынама Менск 2-0

Галы: Эду(28), Доўнар(60). 4000 гледачоў.

21 тур (12.09)

ТАРПЕДА МЕНСК - Дынама Берасьце 2-3

Галы: Эду(45), Быліна(90+4). 2500 гледачоў.

22 тур (16.09)

Нафтан - ТАРПЕДА МЕНСК 2-2

Галы: Эду(17,45+1). 2500 гледачоў.

23 тур (21.09)

ТАРПЕДА МЕНСК - Нёман 1-2

Гол: Казак(45). 300 гледачоў.

24 тур (29.09)

Гомель - ТАРПЕДА МЕНСК 0-0

1500 гледачоў.

25 тур (03.10)

ТАРПЕДА МЕНСК - МТЗ-РІПА 0-0

1500 гледачоў.

26 тур (16.10)

Дняпро - ТАРПЕДА МЕНСК 1-0

600 гледачоў.

27 тур (21.10)

ТАРПЕДА МЕНСК - Тарпеда Жодзіна 1-0

Гол: Эду(4). 1000 гледачоў.

28 тур (25.10)

ТАРПЕДА МЕНСК - Зорка 0-1

1000 гледачоў.

29 тур (31.10)

ТАРПЕДА МЕНСК - Шахцёр 0-0

700 гледачоў.

30 тур (07.11)

БАТЭ - ТАРПЕДА МЕНСК 3-1

Гол: Казан(34,пэн). 2400 гледачоў.

                 Г       Пе     Н       Па   М   Пк
Дынама Мн	30	24	3	3  64-18 75
БАТЭ	        30      22      4       4  59-25 70
Шахцёр	        30	19      8       3  55-21 65
Тарпеда Жд	30	19	2	9  57-28 59
Гомель	        30	13	7	10 42-41 46
Тарпеда  	30	13	7	10 37-31 46
Нёман	        30	11	7	12 37-33 40
Дынама Бр	30	10	9	11 39-41 39
Дняпро  	30	11	4	15 29-37 37
Нафтан	        30	10	5	15 45-50 35
Дарыда	        30	 9	8	13 38-48 35
Славія	        30       9 	4	17 32-51 31
Зорка   	30	 7	8	15 31-56 29
МТЗ-РІПА	30	 6	9	15 32-56 27
Лакаматыў Вт	30	 8	3	19 34-54 27
Белшына	        30	  2	6	22 21-62 12

Кубак 1/16 (14.08)

Граніт - ТАРПЕДА МЕНСК 0-1

Гол: Драбянюк(53). 1200 гледачоў.

Кубак 1\8 (12.10)

ТАРПЕДА МЕНСК - Дняпро Магілёў 1-1 (па пэн. 4-5)

Гол: Трафіменка(54). 300 гледачоў.

2005
[/lang_BE]
ТАРПЕДА МЕНСК удзельнічаў у другой лізе чэмпіянату Беларусі.

1 тур (23.04)

Асіповічы - ТАРПЕДА МЕНСК 1-6

2 тур (29.04)

ТАРПЕДА МЕНСК - Вертыкаль Калінкавічы 2-0

3 тур (08.05)

Пінск-900 - ТАРПЕДА МЕНСК 0-1

4 тур (14.05)

ТАРПЕДА МЕНСК - Полацак 2-1

5 тур (21.05)

Спартак Шклоў - ТАРПЕДА МЕНСК 0-0

6 тур (28.05)

ТАРПЕДА МЕНСК - Горкі 2-0

7 тур (03.06)

Лівадыя Койданава - ТАРПЕДА МЕНСК 1-1

8 тур (11.06)

ТАРПЕДА МЕНСК - Палесьсе Козінкі 2-0

9 тур (19.06)

Нёман Масты - ТАРПЕДА МЕНСК 1-3

10 тур (26.06)

ТАРПЕДА МЕНСК - Зьмена-2 Менск 3-1

11 тур (03.07)

Гомель-СДЮШАР-8 - ТАРПЕДА МЕНСК 1-9

12 тур (10.07)

ТАРПЕДА МЕНСК - Маладэчна 4-0

13 тур (17.07)

Камунальнік Жлобін - ТАРПЕДА МЕНСК 1-1

14 тур (31.07)

ТАРПЕДА МЕНСК - Асіповічы 9-1

15 тур (06.08)

Вертыкаль Калінкавічы - ТАРПЕДА МЕНСК 0-2

16 тур (13.08)

ТАРПЕДА МЕНСК - Пінск-900 0-0

17 тур (20.08)

Полацак - ТАРПЕДА МЕНСК 1-4

18 тур (27.08)

ТАРПЕДА МЕНСК - Спартак Шклоў 1-0

19 тур (04.09)

Горкі - ТАРПЕДА МЕНСК 0-2

20 тур (10.09)

ТАРПЕДА МЕНСК - Лівадыя Койданава 1-0

21 тур (18.09)

Палесьсе Козінкі - ТАРПЕДА МЕНСК 0-3

22 тур (24.09)

ТАРПЕДА МЕНСК - Нёман Масты 1-0

23 тур (02.10)

Зьмена-2 Менск - ТАРПЕДА МЕНСК 0-4

24 тур (08.10)

ТАРПЕДА МЕНСК - Гомель-СДЮШАР-8 6-0

25 тур (15.10)

Маладэчна - ТАРПЕДА МЕНСК 0-2

26 тур (23.10)

ТАРПЕДА МЕНСК - Камунальнік Жлобін 4-0

Выніковая табліца

                Г   Пе   Н   Па   М      Пк
ТАРПЕДА МЕНСК   26  22   4   0   75-9    70
Пінск-900       26  21   4   1   57-16   67
Спартак         26  15   4   7   53-28   49
Вертыкаль       26  14   6   6   49-17   48
Полацак         26  14   5   7   47-31   47
Асіповічы       26  13   4   9   46-45   43
Лівадыя         26  11   8   7   30-26   41
Камунальнік     26   9   8   9   31-32   35
Нёман           26   7   7  12   23-27   28
Горкі           26   7   1  18   37-53   22
Зьмена-2        26   5   5  16   33-64   20
Маладэчна       26   5   3  18   21-54   18
Гомель-СДЮШАР-8 26   3   8  15   21-61   17
Палесьсе        26   0   5  21   15-75    5

Кубак 1\32 (15.06)

ТАРПЕДА МЕНСК - Лакаматыў Віцебск 0-0 (па пэн. 0-3)

2006

Інфармацыя ўдакладняецца.

2007
[/lang_BE]
ТАРПЕДА МЕНСК у чэмпіянаце Менску.

1 тур

14.05 Комплекс Футбольных Палёў ФК Мінск

Тарпеда - СДЮШ Мінск - 2:4

2 тур

17.05 Стадыён м-р Чыжоўка

СДЮШ Дынама - Тарпеда - 2:2

3 тур

22.05 Стадыён РЦАП БДУ

Тарпеда - СДЮШ Зорка - 3:3

4 тур

28.05 КФП ФК Мінск

Тарпеда - Ваенная\Частка 5448 - 2:1

5 тур

31.05 Стадыён Арбіта

Арбіта - Тарпеда - 3:1

6 тур

05.06 КФП ФК Мінск

МЗАЛ - Тарпеда - 2:3

7 тур

07.06 КФП ФК Мінск

Тарпеда - СДЮШАР-5 - 0:4

8 тур

11.06 КФП ФК Мінск

Тарпеда - БДАТУ-Белнафтахім - 3:2

9 тур

15.06 КФП ФК Мінск

Тарпеда - СДЮШ МТЗ-РІПА - 3:4

10 тур

18.06 КФП ФК Мінск

Амкадор - Тарпеда - 3:1

11 тур

26.06 КФП ФК Мінск

СДЮШ Мінск - Тарпеда - 3:1

12 тур

15.09 КФП ФК Мінск

СДЮШ Дынама - Тарпеда - 1:1

13 тур

18.09 РЦАП БДУ

СДЮШ Зорка - Тарпеда - 3:0

14 тур

24.09 Стадыён в\ч 5448

В\Ч 5448 - Тарпеда - 0:3

15 тур

27.09 КФП ФК Мінск

Тарпеда - Арбіта - 3:0

16 тур

01.10 КФП ФК Мінск

Тарпеда - МЗАЛ - 2:1

17 тур

05.10 Стадыён Камвольшчык

СДЮШАР-1 - Тарпеда - 0:2

18 тур

11.10 Стадыён САК Алімпійскі

СДЮШ МТЗ-РІПА - Тарпеда - 4:0

19 тур

15.10 КФП ФК Мінск

Тарпеда - Амкадор - 2:3

20 тур

22.10 Стадыён БДАТУ

БДАТУ-Белнафтахім - Тарпеда - 0:3

Таварыскія гульні

21.08 Стадыён СШ№ 39

МЗАЛ - ТАРПЕДА МЕНСК 4-3

07.09 КФП ФК Мінск

СДЮШ Мінск - ТАРПЕДА МЕНСК 4-2

24.09 Стадыён в\ч 5448

АrtStars Менск - ТАРПЕДА МЕНСК 0-10

Выніковая табліца:

                        Г   Пе  Н   Па   М     Пк
СДЮШ Мінск              20  18  0   2  73-26   54
СДЮШ Зорка              20  16  2   2  66-21   50
СДЮШ МТЗ-РІПА           20  13  2   5  63-27   41
Амкадор Менск           20   8  3   9  44-53   27
ТАРПЕДА МЕНСК           20   8  3   9  37-42   27
СДЮШАР-5 Менск          20   7  3  10  36-39   24
Арбіта Менск            20   6  4  10  29-45   22
БДАТУ-Белнафтахім       20   6  3  11  23-40   21
СДЮШ Дынама Менск       20   4  6  10  29-46   18
Вайсковая частка 5448   20   3  6  11  20-41   15
МЗАЛ                    20   4  2  14  37-41   14

2008
[/lang_BE]
ТАРПЕДА МЕНСК у чэмпіянаце Менска.

Чэмпіянат пачало толькі 6 каманд, перад пачаткам другога кола дазаявіліся яшчэ дзьве- Вясёлы Роджэр і Вайсковая Частка 5448. Таму другое кола атрымалася большым, па колькасьць гульняў, чым першае.

1 тур

29.05 Стадыён Арбіта

Арбіта - ТАРПЕДА МЕНСК 1-1

2 тур

05.06 Стадыён БДАТУ

БДАТУ - ТАРПЕДА МЕНСК 5-1

3 тур

12.06 Стадыён РЦАП БДУ

СДЮШ Зорка - ТАРПЕДА МЕНСК 10-0

4 тур

19.06 Стадыён БДАТУ

ТАРПЕДА МЕНСК - МЗАЛ 1-3

5 тур

24.06 Стадыён Узьлёт

ТАРПЕДА МЕНСК - Падатковая Служба 1-3

6 тур

18.09 Стадыён р-н Чыжоўка

ТАРПЕДА МЕНСК - Вясёлы Роджэр 2-1

7 тур

25.09 Стадыён РЦАП БДУ

ТАРПЕДА МЕНСК - СДЮШ Зорка 0-1

8 тур

30.09 Стадыён р-н Чыжоўка

МЗАЛ - ТАРПЕДА МЕНСК 0-4

9 тур

09.10 Стадыён р-н Чыжоўка

ТАРПЕДА МЕНСК - Арбіта 0-3

10 тур

14.10 Стадыён БДАТУ

ТАРПЕДА МЕНСК - БДАТУ 1-1

11 тур

16.10 Стадыён В\Ч 5448

Вайсковая Частка 5448 - ТАРПЕДА МЕНСК 2-2

12 тур

25.10 Стадыён р-н Чыжоўка

Падатковая Служба - ТАРПЕДА МЕНСК 0-3

13 тур

07.11 Стадыён р-н Чыжоўка

ТАРПЕДА МЕНСК - Вайсковая Частка 5448 0-3

14 тур

09.11 Стадыён Чыжоўка

Вясёлы Роджэр - ТАРПЕДА МЕНСК 3-0

Па выніках чэмпіянату ТАРПЕДА заняла 5 месца, нажаль дасюль неўдакладненая выніковая табліца, таму падаем статыстыку толькі нашай каманды.

                Г  Пе  Н  Па   М      Пк
ТАРПЕДА МЕНСК  14  4   3  7   19-33   15

Кубак Менску праходзіў у дзьве стадыі. У першай 6 каманд падзялілі на 2 групы.

Гульні ТАРПЕДА:

02.09 Стадыён Узьлёт

МАЗ - ТАРПЕДА МЕНСК 0-3

09.09 Стадыён В\Ч 5448

Вайсковая Частка 5448 - ТАРПЕДА МЕНСК 3-0

У другую стадыю траплялі заняўшыя 1 і 2 месца. ТАРПЕДА заняла 2 месца і ў 1\2 сустрэлася з БДАТУ:

1\2 11.09 Стадыён БДАТУ

БДАТУ - ТАРПЕДА МЕНСК 1-3

Фінал: 16.09 Стадыён КФП ФК Мінск

Вайсковая Частка 5448 - ТАРПЕДА МЕНСК 1-6

Фіналісты таксама трапілі ў 1\8 Кубка Беларусі(аматарскага).

1\4 Кубку Беларусі

16.09 Стадыён КФП ФК Мінск

Вайсковая Частка 5448 - ТАРПЕДА МЕНСК 1-6

24.09 Стадыён БДАТУ

ТАРПЕДА МЕНСК - Вайсковая Частка 5448 2-0

У 1\2 мы трапілі на Гомельскі СМП-354:

05.10 Гомель Стадыён Прамень

СМП-354 Гомель - ТАРПЕДА МЕНСК 4-1

11.10 САБ ФПБ(Менскі р-н) Стадыён САБ ФПБ

ТАРПЕДА МЕНСК - СМП-354 Гомель 0-2

2009
[/lang_BE]
Таварыскія гульні ФК Тарпеда Менск 2009 г. :

31 студзеня: Дынама Менск’92 0 - 1 ТАРПЕДА (Поле на тэрыторыі стадыёна “Дынама”)

7 сакавіка: ФК Клечаск (г. Клецк, Д3) 0 - 0 ТАРПЕДА (стадыён па вул.Карвата)

12 красавіка: Зорка 5 - 1 ТАРПЕДА (стадыён па вул.Сямашкі)

18 красавіка: Лівадыя (г. Дзяржынск, Д3) 8 - 0 ТАРПЕДА (стадыён г.Фаніпаль)

26 красавіка: Лівадыя-Юні (г.Дзяржынск) 7 - 0 ТАРПЕДА (стадыён г.Фаніпаль)

3 мая: ТАРПЕДА - ТАРПЕДА’ 92 3 - 0 (стадыён СДЮШ “Тарпеда”)

Матчы, праведзеныя ФК Тарпеда Менск у 3-ай лізе чэмпіянату Рэспублікі Беларусь па футболе 2009 г.

Тур 1 ТАРПЕДА 7 - 0 Лакаматыў

Склад Тарпеда: Мацко, Карпаў (41 хв, Бунчук), Васько(50 хв, Семашкевіч), Харытончык, Мазанік(50 хв, Гамеза), Жыліч(41 хв,Свістун), Дубіна(46 хв, Янушаў), Кароль, Захарэнь(48 хв, Вечар), Фамін(55 хв, Ястраб), Ерко(53 хв, Сарокін).

Галы: Ерко (Фамін, 4 хв, 1-0), Захарэнь (Дубіна, 23 хв, 2-0), Фамін (Жыліч, 36 хв, 3-0), Ерко (Харытончык, 43 хв, 4-0), Свістун (пэн. за знос Сарокіна, 61 хв, 5-0), Свістун (Гамеза, 73 хв, 6-0), Мазанік (78 хв, 7-0).

Тур 2 ТАРПЕДА 1 - 1 Шахтар

Склад Тарпеда: Кастроў(41 хв, Усс), Парфенчык(52 хв, Вечар), Харытончык(55 хв, Семашкевіч), Мазанік, Карпаў(49 хв, Гамеза), Свістун, Дубіна, Кароль(65 хв, Шатуноў), Захарэнь, Фамін((59 хв, Сарокін), Ерко.

Гол: Дубіна(Фамін, 1 хв, 1-0).

Тур 3 ТАРПЕДА 3 - 1 Мінск Sity

Склад Тарпеда: Мацко(41 хв, Усс), Парфенчык(46 хв, Вечар), Харытончык(51 хв, Семашкевіч), Мазанік, Карпаў(41 хв, Гамеза), Кароль(51 хв, Янушаў), Захарэнь(56 хв, Шатуноў), Дубіна, Лухвіч(41 хв, Калейчык) Свістун(41 хв, Фамін), Ерко(61 хв, Сарокін).

Галы: Ерко(Захарэнь, Свістун, 30 хв,1-0), Свістун(Кароль, 35 хв, 2-0), Захарэнь(Ерко, 44 хв, 3-0).

Тур 4 ТАРПЕДА 2 - 1 Штурм

Тур 5 БДАТУ 2 - 2 ТАРПЕДА

Тур 6 ТАРПЕДА 1 - 1 Падатковая

Тур 7 ТАРПЕДА 4 - 1 Шахтар

Тур 8 ТАРПЕДА 1 - 0 Вясёлы роджар (фотаздымкі з гульні)

Тур 9 Лакаматыў 1 - 1 ТАРПЕДА

Тур 10 ТАРПЕДА 2 - 0 Штурм

Тур 11 ТАРПЕДА 1 - 0 Падатковая

Тур 12 ТАРПЕДА 1 - 0 Менск Сіці

Тур 13 БДАТУ 2 - 1 ТАРПЕДА

Тур 14 ТАРПЕДА 0 - 0 Шахтар

Тур 15 Лакаматыў 0 - 3 ТАРПЕДА

Тур 16 ТАРПЕДА 5 - 0 Вясёлы роджар

Тур 17 ТАРПЕДА 3 - 0 МПС

Тур 18 ТАРПЕДА 3 - 0 Зялёны луг

Тур 19 Зорка 4 - 0 ТАРПЕДА

Турнірныя табліцы і статыстыка ўсіх гульняў чэмпіянату змешчаны тут:

[lang_BE]Чэмпіянат Беларусі 3 ліга (Д4): чэмпіянат г.Менска сярод аматарскіх каманд (КФК) 2009 года

1 этап (5.05.2009 - пачатак):

Вынікі гульняў (група “B”):

ГРУПА “B”: 1 2 3 4 5 6 7 8
1 МПС —– 0:0 2:0 1:1 0:1 2:0 0:4 2:1
—– 1:4 2:0 0:1 0:3 0:3 3:0 9:2
2 БДАТУ 0:0 —– 3:2 2:2 3:2 3:0 1:5 2:1
4:1 —– 5:1 0:3 2:3 0:1 3:0 5:1
3 ВЯСЁЛЫ РОДЖАР 0:2 2:3 —– 0:1 4:3 5:0 0:6 1:3
0:2 1:5 —– 1:4 3:1 3:0 3:1
4 ТАРПЕДА-МАЗ 1:1 2:2 1:0 —– 1:1 3:1 2:1 7:0
1:0 3:0 —– 4:1 4:0 2:0 1:1
5 ШАХТА 1:0 2:3 3:4 1:1 —– 8:2 3:0 2:4
3:0 3:2 4:1 1:4 —– 3:1 3:0 4:0
6 МЕНСК СІЦІ 0:2 0:3 0:5 1:3 2:8 —– 0:6 0:2
3:0 1:0 1:3 0:4 1:3 —– 3:0 3:3
7 ШТУРМ 4:0 5:1 6:0 1:2 0:3 6:0 —– 4:1
0:3 0:3 0:3 0:2 0:3 0:3 —– 0:3
8 ЛАКАМАТЫЎ 1:2 1:2 3:1 0:7 4:2 2:0 1:4 —–
2:9 1:5 1:3 1:1 0:4 3:3 3:0 —–

Турнірная табліца:

ГРУПА “B”: Г П Н П МЗ-МП П
1 ТАРПЕДА-МАЗ 14 9 4 0 32-8 34
2 ШАХТАР 14 9 1 4 41-22 28
3 БДАТУ 14 8 2 4 33-22 26
4 МПС 14 6 2 6 22-20 20
5 ШТУРМ 14 5 0 9 26-27 15
6 ВЯСЁЛЫ РОДЖАР 14 5 0 9 23-31 15
7 ЛАКАМАТЫЎ 14 4 2 10 23-43 14
8 МЕНСК СІЦІ 14 3 1 10 15-42 10

Вынікі гульняў (група “A”):

ГРУПА “А”: 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ЗОРКА —– 6:0 4:0 9:1 0:2 8:0 2:1 xxx
—– 6:1 1:2 3:0 1:3 7:1 3:0 xxx
2 МЕНСКТРАНС 0:6 —– 2:5 3:0 3:0 8:0 1:5 xxx
1:6 —– 1:9 xxx 3:0 3:0 0:6 xxx
3 ЗЯЛЁНЫ ЛУГ 0:4 5:2 —– 3:0 3:0 6:2 5:3 xxx
2:1 9:1 —– xxx 3:0 0:3 3:0 xxx
4 КЛФ 1:9 0:3 0:3 —– 1:7 1:3 0:5 xxx
0:3 —– 0:3 xxx
5 ЮНАЙТЭД 2:0 0:3 0:3 7:1 —– 5:1 0:2 xxx
3:1 0:3 0:3 3:0 —– 0:3 0:3 xxx
6 ПРЭСТЫМ 0:8 0:8 2:6 3:1 1:5 —– 0:4 xxx
1:7 0:3 3:0 xxx 3:0 —– 3:0 xxx
7 АЛІМПІК РАДЫЁ БІ-ЭЙ 1:2 5:1 3:5 5:0 2:0 4:0 —– xxx
0:3 6:0 0:3 xxx 0:3 0:3 —– xxx
8 БДУ xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx —–
xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx —–

Турнірная табліца:

ГРУПА “А”: Г П Н П МЗ-МП П
1 ЗЯЛЁНЫ ЛУГ 10 8 0 2 36-16 24
2 ЗОРКА 10 7 0 3 38-10 21
3 АЛІМПІК РАДЫЁ БІ-ЭЙ 10 4 0 6 21-20 12
4 МЕНСКТРАНС 10 4 0 6 22-37 12
5 ЮНАЙТЭД 10 3 0 7 10-22 9
6 ПРЭСТЫМ 10 3 0 7 13-41 9
7 КЛФ 8 0 0 8 3-36 0
8 БДУ - - - - - - - -

Стыкавыя гульні за 8 месца ў II этапе:

1/2: П
B6 ЛАКАМАТЫЎ 1 3
B7 МЕНСК СІЦІ 1 0
ФІНАЛ:
B ЛАКАМАТЫЎ
A3 ПРЭСТЫМ

Выніковая табліца чэмпіяната Менска

1. Зорка 19

2. БДАТУ 19

3. ТАРПЕДА 13

4. Лакматыў 12

5. Шахцёр 10

6. Вясёлы Роджар 6

7. МПС 3

8. Зялёны Луг 0

——————–

9. Мінск Сіці

10 .Прэсцім

11. Мінсктранс

12. Штурм

13. Алімпік-Радыё ВА

14. Юнайтэд

———-

15. КЛФ

16. БДУ

Гульня за першае месца- Зорка - БДАТУ 7:2

Фінальны турнір у Горадні за выхад у II лігу:

1-ая гульня: Пружаны - Тарпеда (5:2)

2-ая гульня: Тарпеда - Забудова (2:1)

4-ая гульня: Тарпеда - Белтрансгаз (2:3)[/lang_BE][/lang_BE]

Кубак г.Менска сярод аматарскіх каманд (КФК) 2009 г.

Вынікі гульняў:

ГРУПА “A”:2,8,10.09 1 2 3
1 БДАТУ —– 2:1 0:2
2 ШАХТАР 1:2 —– 3:4
3 ВЯСЁЛЫ РОДЖАР 2:0 4:3 —–

ГРУПА “B”:2,8,11.09 1 2 3
1 ТАРПЕДА-МАЗ —– 1:0 5:0
2 ВЕТРА 0:1 —– 2:0
3 ЛЕГІЁН 0:5 0:2 —–

Турнірная табліца:

ГРУПА “А”: Г П Н П МЗ-МП А
1 ВЯСЁЛЫ РОДЖАР 2 2 0 0 6-3 6
2 БДАТУ 2 1 0 1 2-3 3
3 ШАХТАР 2 0 0 2 4-6 0
ГРУПА “B”: Г П Н П МЗ-МП А
1 ТАРПЕДА-МАЗ 2 2 0 0 6-0 6
2 ВЕТРА 2 1 0 1 2-1 3
3 ЛЕГІЁН 2 0 0 2 0-7 0

Фінальныя гульні:

1/2:
A1-B2: 15.09 p
ВЯСЁЛЫ РОДЖАР 0 4
ВЕТРА 0 1
B1-A2: 16.09
ТАРПЕДА-МАЗ 2
БДАТУ 0
ФІНАЛ: 19.09
ВЯСЁЛЫ РОДЖАР 0
ТАРПЕДА-МАЗ 2

[/lang_BE]